• Čeština
  • English

Národní dům na Vinohradech Praha

PLESY

Národní dům na Vinohradech nabízí tři sály pro pořádání plesů. Všechny sály jsou umístěné na jednom patře a v každém sále může naráz probíhat hudební produkce.

Všechny sály jsou vedeny v romantickém novorenesančním stylu, který podpoří příjemnou atmosféru každého plesu. Všechny sály nabízejí dostatečně velký prostor, který je možné rozdělit na taneční prostor a prostor pro posezení u stolů.

Při pořádání plesů je důležitou otázkou akustika sálu, neboť k plesu neodmyslitelně patří hudba. Sály v našem Národním domě na Vinohradech mají vynikající akustiku, jež podtrhne krásnou plesovou hudbu.

Naše sály jsou vhodné pro všechny typy plesů, a proto u nás můžete uspořádat společenský, maturitní, hasičský i jiný ples. Uspořádat u nás můžete menší i velký ples, neboť celková kapacita Národního domu na Vinohradech je 1 200 hostů.

Majakovského sál

Majakovského sál je určen pro pořádání velkých plesů, neboť má kapacitu 260 osob (v případě plesů s využitím kulatých stolů) nebo 404 osob (v případě plesů s obdélníkovými stoly). Sál navíc disponuje jevištěm, na kterém je možné vystoupení živé hudby, která je na plesech velmi ceněna. Více informací o sále.

Balkón Majakovského sálu

Balkón Majakovského sálu je vhodný pro maturitní plesy, na kterých nabízí kapacitu až 210 míst k sezení. Více informací o sále.

Raisův sál

Raisův sál doporučujeme pro klasické plesy, neboť je svou velikostní schopen uspokojit až 120 osob (v případě kulatých stolů) nebo 186 osob (v případě obdélníkových stolů). Sále je také vybaven jevištěm. Více informací o sále.

Společenský sál

Společenský sál je nejmenší z našich sálů určených pro pořádání plesů. Jeho kapacita je v případě kulatých stolů 100 osob a v případě obdélníkových stolů vzroste kapacita sálu až na 145 osob. Více informací o sále.

SálPočet osobPlánek prostor
Majakovského sál404PDF
Balkón Majakovského sálu210PDF
Raisův sál186PDF
Společenský sál126PDF

NEJVÝHODNĚJŠÍ CENU PRONÁJMU SI DOMLUVTE PŘÍMO S NAŠIMI PRACOVNÍKY NEBO ZAŠLETE VÁŠ POŽADAVEK PŘES WEBOVÝ FORMULÁŘ

Aleš MORAVEC
obchodní ředitel

Jan HARTMAN
obchodní manažer

NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2
GPS: 50°4'32.303"N, 14°26'16.726"E

Aleš MORAVEC 

Obchodní ředitel
Krátkodobé pronájmy

Jan HARTMAN
Obchodní manažer
Krátkodobé pronájmy

Ing. Vladimíra HORECKÁ
Agenda dlouhodobých pronájmů


POKLADNA - pouze prodej vstupenek na akce

Pokladna je dočasně uzavřena.

Pozice Národního domu na mapě