• Čeština
  • English

Národní dům na Vinohradech Praha

Dlouhodobé pronájmy

Aktuální nabídka kancelářských a obchodních prostor
v Národním domě na Vinohradech

Národní dům na Vinohradech nabízí k pronájmu kanceláře, reprezentativní sály a salónky. Kancelářské prostory k pronájmu v centru Prahy jsou na velmi atraktivní rezidenční adrese v bezprostřední blízkosti metra, dopravní tepny D1 a Hlavního nádraží.

Nabízíme dlouholeté zkušenosti s pronájmem kanceláří, sálů a reprezentativních prostor v Praze, garantujeme komplexní a profesionální servis. Přijďte se podívat na námi nabízené prostory k pronájmu, které uspokojí i náročné zákazníky.

Pronájem kancelářských prostor v Národním domě v Praze 2 na Vinohradech bude tou správnou volbou pro zázemí Vaší společnosti.

Služby 24h recepce, garantované parkování.

Pronájem prostor Národní dům na Vinohradech


Exkluzivní nabídka podnájmu zařízené kanceláře o ploše 28.2 m2, situované v mezaninu historické budovy Národního domu na Vinohradech, Praha 2, nám. Míru. Kancelář je se samostatným vchodem ze společné chodby a je vybavena klimatizací, okenními žaluziemi, podlahová krytina a vnitřní osvětlení. Nábytek a zařízení najdete na přiložené fotografii. V kanceláři je umyvadlo s tekoucí studenou vodou ( umyvadlo odděleno žaluziemi ). Možnost objednání synchronní internetové linky s vysokou rychlostí. Společné sociální zařízení na chodbě. Dále je možné objednat jedno garantované parkovací stání na vlastním pozemku. Volné ihned. Také možnost využití dalších služeb a prostor (pronájem salonků k jednáním) v objektu. Cenu nájemného Vám sdělíme na vyžádání. Cena služeb je 160,- Kč/m2/měsíc a obsahuje spotřebu elektriky, topení, vodné a stočné, úklid kanceláří a společných prostor, odvoz odpadu, ostrahu a nepřetržitý provoz vstupní recepce.

Exkluzivní nabídka podnájmu kanceláře o ploše 27.04 m2, situované v mezaninu historické budovy Národního domu na Vinohradech, Praha 2, nám. Míru. Kancelář je se samostatným vchodem ze společné chodby a je vybavena klimatizací, okenními žaluziemi, podlahová krytina a vnitřní osvětlení (bez nábytku a zařízení). V kanceláři je umyvadlo s tekoucí studenou vodou. Možnost objednání synchronní internetové linky s vysokou rychlostí. Společné sociální zařízení na chodbě. Dále je možné objednat jedno garantované parkovací stání na vlastním pozemku. Volné od 1.1.2023. Také možnost využití dalších služeb a prostor (pronájem salonků k jednáním) v objektu. Cenu nájemného Vám sdělíme na vyžádání. Cena služeb je 160,- Kč/m2/měsíc a obsahuje spotřebu elektriky, topení, vodné a stočné, úklid kanceláří a společných prostor, odvoz odpadu, ostrahu a nepřetržitý provoz vstupní recepce.

  • Prosklená vitrína na velikost plakátu A1
  • Umístění vedle hlavního vchodu do budovy
  • Výborná viditelnost díky nasvícení na fasádě budovy
  • K pronájmu dle dohody.

Prosklená vitrína
Prosklená reklamní vitrína

Prohlídka prostor po předchozí telefonické domluvě.

Kontakt

Ing. Vladimíra Horecká
agenda dlouhodobých pronájmů
Telefon: +420 221 596 204
e-mail: sekretariat@nardum.cz

Vítejte v Národním domě na Vinohradech, jehož jedinečné prostory jsou častým dějištěm mezinárodních eventů, kongresů, výstav, plesů, maturitních plesů, koncertů a dalších událostí pracovního i společenského života.

Impozantní čtyřpodlažní budova Národního domu je od roku 1894 charakteristickým odrazem kultury konce devatenáctého století. Majestátnost novorenesančního slohu se zde snoubí s moderním eventovým zázemím s možností vlastního cateringu a AV techniky, s jednoduchou dostupností (metro Náměstí Míru) a s profesionálním personálem, vše pod záštitou gastroalince Together.

Představte si svůj další event v jednom ze tří impozantních sálů této historické budovy. Pozvat můžete až 1500 hostů!

NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2
GPS: 50°4'32.303"N, 14°26'16.726"E

Aleš MORAVEC 

Obchodní ředitel
Krátkodobé pronájmy

Ing. Vladimíra HORECKÁ
Agenda dlouhodobých pronájmů

POKLADNA
prodej vstupenek na 26. Reprezentační ples na Vinohradech

prodej od 1. 11. 2023 do 31. 3. 2024,

ÚT - ČT, 11:00 - 18:00


Pozice Národního domu na mapě