• Čeština
  • English

Národní dům na Vinohradech Praha

MATURITNÍ PLESY

Jako hlavní sál na pronájem sálů na maturitní plesy slouží Majakovského sál. Raisův sál a Společenský sál se využívají jako doplňkové sály. Velkou výhodou je umístění všech tří sálů na jednom patře.

Naše sály nabízejí dostatečný taneční prostor i prostor pro slavnostní nástup maturantů a stále zbývá dostatek prostoru pro sezení. Sály mají navíc vynikající akustiku, která je na maturitním plese velmi důležitá.

Maturita je velkým krokem v životě každého studenta, a proto je důležité, aby i maturitní ples (tzv. maturák) byl dokonalý. K dokonalosti maturitního plesu dokážou výrazně přispět naše sály, které na plesy pronajímáme.

Národní dům na Vinohradech je tradičním místem pro pořádání maturitních plesů. Novorenesanční prostory vynikají jedinečnou atmosférou, která učiní z každého maturitního plesu nezapomenutelný zážitek. Není proto divu, že se Národní dům na Vinohradech stal již tradičním místem pro pořádání maturitních plesů a pořádají v něm maturitní plesy školy z celé Prahy a blízkého okolí.

Maturitní plesy může pořádat i více maturitních tříd najednou, neboť celková kapacita Národního domu na Vinohradech je 1 200 hostů.

K maturitním plesům patří i fotografie, které pomohou zapamatovat si tento slavný den. Naše sály nabízejí mnoho různých zákoutí a míst pro vytvoření originálních fotografií s atmosférou novorenesance.

K vytvoření krásných fotografií napomáhá i osvětlení sálů, které umožňuje focení bez blesku a tím vznikají přirozenější fotografie se zachycením atmosféry maturitního plesu.

V Národním domě můžete nejen zakončit střední školu formou maturitního plesu, ale také zahájit své studium na vysoké škole formou imatrikulace. Naše prostory jsou totiž pro imatrikulace velmi vhodné, neboť disponují vyvýšeným pódiem, na kterém je možné uskutečnit celé hlavní dění imatrikulace včetně složení imatrikulačního slibu.

Prezentace sálů pro maturitní plesy ke stažení zde

SálPočet osobPlánek prostor
Majakovského sál / plesové uspořádání404PDF
Balkón Majakovského sálu / plesové uspořádání210PDF
Raisův sál / plesové uspořádání186PDF
Společenský sál / plesové uspořádání145PDF

NEJVÝHODNĚJŠÍ CENU PRONÁJMU SI DOMLUVTE PŘÍMO S NAŠIMI PRACOVNÍKY NEBO ZAŠLETE VÁŠ POŽADAVEK PŘES WEBOVÝ FORMULÁŘ

Aleš MORAVEC
obchodní ředitel

Jan HARTMAN
obchodní manažer

Vítejte v Národním domě na Vinohradech, jehož jedinečné prostory jsou častým dějištěm mezinárodních eventů, kongresů, výstav, plesů, maturitních plesů, koncertů a dalších událostí pracovního i společenského života.

Impozantní čtyřpodlažní budova Národního domu je od roku 1894 charakteristickým odrazem kultury konce devatenáctého století. Majestátnost novorenesančního slohu se zde snoubí s moderním eventovým zázemím s možností vlastního cateringu a AV techniky, s jednoduchou dostupností (metro Náměstí Míru) a s profesionálním personálem, vše pod záštitou gastroalince Together.

Představte si svůj další event v jednom ze tří impozantních sálů této historické budovy. Pozvat můžete až 1500 hostů!

NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2
GPS: 50°4'32.303"N, 14°26'16.726"E

Aleš MORAVEC 

Obchodní ředitel
Krátkodobé pronájmy

Ing. Vladimíra HORECKÁ
Agenda dlouhodobých pronájmů

POKLADNA
trvale uzavřena


Pozice Národního domu na mapě