nacházíte se:Národní důmPořádání plesů

Pořádání plesů

Plesy jsou společenskou událostí, které vévodí elegantní společenské šaty a příjemná hudba. Aby byl ples skutečně dokonalý, je důležité vybrat správné prostory pro jeho pořádání. Národní dům na Vinohradech nabízí tři sály pro pořádání plesů, ve kterých bude váš ples dokonalý.

Všechny sály jsou vedeny v romantickém novorenesančním stylu, který podpoří příjemnou atmosféru každého plesu. Všechny sály nabízejí dostatečně velký prostor, který je možné rozdělit na taneční prostor a prostor pro posezení u stolů.

Při pořádání plesů je důležitou otázkou akustika sálu, neboť k plesu neodmyslitelně patří hudba. Sály v našem Národním domě mají vynikající akustiku, jež podtrhne krásnou plesovou hudbu.

Naše sály jsou vhodné pro všechny typy sálu, a proto u nás můžete uspořádat společenský, maturitní, hasičský i jiný ples. Uspořádat u nás můžete menší i velký ples, neboť celková kapacita Národního domu na Vinohradech je 1 200 hostů.

Jaké nabízíme sály pro pořádání plesů?

Pro pořádání plesu můžete využít některý z následujících čtyř sálů.

Majakovského sál

Majakovského sál je určen pro pořádání velkých plesů, neboť má kapacitu 360 osob (v případě plesů s využitím kulatých stolů) nebo 404 osob (v případě maturitních plesů s obdélníkovými stoly). Sál navíc disponuje jevištěm, na kterém je možné vystoupení živé hudby, která je na plesech velmi ceněna.

Více informací o Majakovského sálu

Balkón Majakovského sálu

Balkón Majakovského sálu je vhodný pro maturitní plesy, na kterých nabízí kapacitu až 210 míst.

Více informací o balkónu Majakovského sálu

Raisův sál

Raisův sál doporučujeme pro klasické plesy, neboť je svou velikostní schopen uspokojit až 220 osob (v případě kulatých stolů) nebo 186 osob (v případě obdélníkových stolů, které se používají na maturitních plesech).

Více informací o Raisově sálu

Společenský sál

Společenský sál je nejmenší z našich sálů určených pro pořádání plesů. Jeho kapacita je v případě kulatých stolů 120 osob a v případě obdélníkových stolů vzroste kapacita sálu až na 145 osob.

Více informací o Společenském sálu

25. REPREZENTAČNÍ PLES NA VINOHRADECH

Vážení návštěvníci, z důvodu zákazu veškerých kulturních, sportovních a veřejn…
Více

PBIS Burns Night 2020

Komunita PBIS (Prague British International School) se sešla v pátek 31. ledna n…
Více

Provozováno na m@gnetpro