• Čeština
  • English

Národní dům na Vinohradech Praha

XXVII. Maturitní ples Arcibiskupského gymnázia

Se uskuteční ve všech sálech Národního domu na Vinohradech v pátek 27.1.2023 od 19:00.

Milí spolužáci, vážení profesoři, vážení rodiče,

je nám ctí Vás pozvat na letošní maturitní ples Arcibiskupského gymnázia. Dveře Národního domu na Vinohradech se všem návštěvníkům otevřou 27. ledna v 18:30. Součástí připravovaného programu je imatrikulace primánů, šerpování maturantů, předtančení hlavních aktérů plesu a řada dalších zážitků, na které se můžete těšit.

Lístky jsou ke koupi za 370 Kč a místenky za 50 Kč u oktáv (kmenové učebny 306 a 307) nebo na svačinkách, jež se tradičně konají v pondělí a ve čtvrtek ve 2. patře před ředitelnou.

Pro ty nejaktuálnější informace a zprávy z první ruky můžete sledovat událost maturitního plesu na Facebooku (zde) nebo na Instagramu (zde), kde je každodenně publikováno i tablo letošních oktavánů.

Těšíme se na Vás!

Za oktávy Justýna Tůmová

Vítejte v Národním domě na Vinohradech, jehož jedinečné prostory jsou častým dějištěm mezinárodních eventů, kongresů, výstav, plesů, maturitních plesů, koncertů a dalších událostí pracovního i společenského života.

Impozantní čtyřpodlažní budova Národního domu je od roku 1894 charakteristickým odrazem kultury konce devatenáctého století. Majestátnost novorenesančního slohu se zde snoubí s moderním eventovým zázemím s možností vlastního cateringu a AV techniky, s jednoduchou dostupností (metro Náměstí Míru) a s profesionálním personálem, vše pod záštitou gastroalince Together.

Představte si svůj další event v jednom ze tří impozantních sálů této historické budovy. Pozvat můžete až 1500 hostů!

NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2
GPS: 50°4'32.303"N, 14°26'16.726"E

Aleš MORAVEC 

Obchodní ředitel
Krátkodobé pronájmy

Ing. Vladimíra HORECKÁ
Agenda dlouhodobých pronájmů

POKLADNA
trvale uzavřena


Pozice Národního domu na mapě