• Čeština
  • English

Vánoční ples Zalando

O Vánocích spolu, ať už v jakémkoli stylu. Nejpodstatnější význam na Vánocích staví do popředí nová vánoční kampaň evropského módního e-shopu Zalando. Na stejnou myšlenku navázal Zalando vánoční ples s gala večeří, která se uskutečnila 11. prosince v novorenesančních prostorách Národního domu na Vinohradech.

Slavnostní večer si přišla užít celá řada známých osobností, kteří svůj dresscode ladili tématicky ve víře směřování značky Zalando se sloganem ,,free to be“. Každý kdo zavítal na vánoční ples měl svobodu volby oblečení bez ohledu na to, kým je nebo kým chce být.

Mezi hosty galavečera nechyběla Monika Marešová, Vlastina Svátková, Ester Geislerová, Pavlína Němcová, Alžběta Ferencová, Paulie Garand, Pavel Callta, Luboš Kulíšek, Milan Peroutka, Šarlota Frantinová, Andrea Bezděková, Sara Sandeva, Natálie Kotková a mnoho dalších osobností.

Zalando touto akcí podpořilo organizaci Elpida, která pomáhá seniorům být samozřejmou a sebevědomou součástí společnosti – a to nákupem Ponožek od babičky pro hosty a pozváním sboru Elpida, který na místě vystoupil společně s Václavem Havelkou, frontmanem kapely Pleas the Trees – v šatech ze Zalando. Další hvězdou večera byla kapela Lake Malawi.

NÁRODNÍ DŮM
NA VINOHRADECH

náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2
GPS: 50°4'32.303"N, 14°26'16.726"E

POKLADNA - pouze prodej vstupenek na akce

Pokladna je dočasně uzavřena

Pro individuální vracení vstupného za zrušený 25. Reprezentační ples na Vinohradech prosím nejprve kontaktujte obchodní oddělení NDV


Aleš MORAVEC 

Obchodní ředitel - krátkodobé pronájmy

František DIVIŠ
Technický ředitel


Ing. Vladimíra HORECKÁ
Vedoucí Taneční školy

Ing. Milan HÁJEK
Ředitel společnosti


Lenka POSPÍŠILOVÁ
Agenda dlouhodobých pronájmů