• Čeština
  • English

Národní dům na Vinohradech Praha

Nová fasáda Národního domu na Vinohradech

Národní dům na Vinohradech patří k nejreprezentativnějším historickým domům v Praze. Určitě k tomu přispěla i generální oprava čelní fasády, která proběhla v závěru minulého roku.

Na přiložených fotkách můžete vidět, že se rekonstrukce zdařila a celý tým NDV se těší na akce, které jejich tři novorenesanční sály budou hostit.

Vaše poptávky na galavečeře, večírky, plesy, firemní oslavy a prezentace, konference, kongresy a další eventy, které lze v prostorách tohoto venue uspořádat, jsou tak velice vítány.

Zveme Vás tímto také na letošní, mírně posunutou plesovou sezonu a významnými událostmi budou v jarních měsících i Akademický sněm AV ČR, Mezinárodní soutěž Pražského jara v oboru klarinet a mnoho dalších kulturně společenských akcí. Více info na webu Národního domu na Vinohradech.

Vítejte v Národním domě na Vinohradech, jehož jedinečné prostory jsou častým dějištěm mezinárodních eventů, kongresů, výstav, plesů, maturitních plesů, koncertů a dalších událostí pracovního i společenského života.

Impozantní čtyřpodlažní budova Národního domu je od roku 1894 charakteristickým odrazem kultury konce devatenáctého století. Majestátnost novorenesančního slohu se zde snoubí s moderním eventovým zázemím s možností vlastního cateringu a AV techniky, s jednoduchou dostupností (metro Náměstí Míru) a s profesionálním personálem, vše pod záštitou gastroalince Together.

Představte si svůj další event v jednom ze tří impozantních sálů této historické budovy. Pozvat můžete až 1500 hostů!

NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2
GPS: 50°4'32.303"N, 14°26'16.726"E

Aleš MORAVEC 

Obchodní ředitel
Krátkodobé pronájmy

Ing. Vladimíra HORECKÁ
Agenda dlouhodobých pronájmů

POKLADNA
trvale uzavřena


Pozice Národního domu na mapě