• Čeština
  • English

Národní dům na Vinohradech Praha

Nová fasáda Národního domu na Vinohradech

Národní dům na Vinohradech patří k nejreprezentativnějším historickým domům v Praze. Určitě k tomu přispěla i generální oprava čelní fasády, která proběhla v závěru minulého roku.

Na přiložených fotkách můžete vidět, že se rekonstrukce zdařila a celý tým NDV se těší na akce, které jejich tři novorenesanční sály budou hostit.

Vaše poptávky na galavečeře, večírky, plesy, firemní oslavy a prezentace, konference, kongresy a další eventy, které lze v prostorách tohoto venue uspořádat, jsou tak velice vítány.

Zveme Vás tímto také na letošní, mírně posunutou plesovou sezonu a významnými událostmi budou v jarních měsících i Akademický sněm AV ČR, Mezinárodní soutěž Pražského jara v oboru klarinet a mnoho dalších kulturně společenských akcí. Více info na webu Národního domu na Vinohradech.

Vítejte v Národním domě na Vinohradech, jehož jedinečné prostory jsou častým dějištěm mezinárodních eventů, kongresů, výstav, plesů, maturitních plesů, koncertů a dalších událostí pracovního i společenského života.

Impozantní čtyřpodlažní budova Národního domu je od roku 1894 charakteristickým odrazem kultury konce devatenáctého století. Majestátnost novorenesančního slohu se zde snoubí s moderním eventovým zázemím s možností vlastního cateringu a AV techniky, s jednoduchou dostupností (metro Náměstí Míru) a s profesionálním personálem, vše pod záštitou gastroalince Together.

Představte si svůj další event v jednom ze tří impozantních sálů této historické budovy. Pozvat můžete až 1500 hostů!

NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2
GPS: 50°4'32.303"N, 14°26'16.726"E

Aleš MORAVEC 

Obchodní ředitel
Krátkodobé pronájmy

Ing. Vladimíra HORECKÁ
Agenda dlouhodobých pronájmů

POKLADNA
prodej vstupenek na 26. Reprezentační ples na Vinohradech

prodej od 1. 11. 2023 do 31. 3. 2024,

ÚT - ČT, 11:00 - 18:00


Pozice Národního domu na mapě