• Čeština
  • English

Národní dům na Vinohradech Praha

Národní dům na Vinohradech změnil provozovatele. Jaké jsou jeho plány?

Vrátit do Národního domu život i ve všední dny. To je podle nového generálního ředitele Roberta Vaverky jeden z cílů gastroaliance Together, ke které od tohoto jara NDV patří. Together už v jeho přízemí provozuje belgickou brasserii Bruxx a českou hospodu Vinohradský Parlament. Zjistěte více o změnách, které jeho noví provozovatelé plánují.

Jaká je vize skupiny TGTHR v rámci řízení Národního domu na Vinohradech? 

Vize je jasná. Chceme do budovy vrátit život na denní bázi, nabídnout budovu jako celek včetně cateringu, a tím mít větší možnosti s cenotvorbou. Dále chceme pro Národní dům rozšířit nabídku cateringu v rámci pestrosti našich restaurací. 

Co si pod tímto rozšířením nabídky cateringu má organizátor eventů v Národním domě přestavit?

Díky tomu, že do našeho portfolia patří restaurace se zaměřením na belgickou, francouzskou, asijskou a českou kuchyni, můžeme klientům a promotérům v rámci cateringu nabídnout vysoce kvalitní gastronomické zážitky ze všech koutů světa. Další koncepty jako Cukrář Skála nebo Bistro Sisters zaručí nejvyšší kvalitu dezertů a coffee breaků.

Jaké je postavení Foodway Cateringu v rámci Národního domu?

Přáli bych si, aby klienti co nejvíce využívali Foodway Catering, který za poslední roky lokaci velmi dobře zná, dělal zde řadu různých akcí, a navíc má výhodu improvizace díky našim restauracím dole v budově. Budeme ale velice rádi i za spolupráci s jinými cateringovými firmami. Nabízíme jim vždy kvalitní zázemí včetně myčky, chladniček a případně dalšího vybavení, dále jeden pevný bar včetně ledniček, výčepního zařízení a tři mobilní bary. To vše v případě jejich akce zdarma!

Jaké další změny plánujete? 

Plánují se postupné rekonstrukce toalet, dvora, balkónu nad Majakovského sálem, současně probíhá rekonstrukce Raisova sálu a během podzimu se dokončí kompletní fasáda celé budovy.

Jaký typ akcí byste chtěli v této lokaci realizovat? 

Prostor budovy je velmi rozmanitý, takže kromě tanečních, svateb a plesů chceme dělat konference i soukromé akce menšího nebo většího rázu, dále pak galavečeře, výstavy nebo divadla. Nebojíme se ničeho, ani filmařských štábů. Na ty se těšíme především.

A jakou akci byste v NDV rád realizoval Vy osobně? 

Bylo by dobré vrátit Reprezentační ples pro Prahu 2, který zde už měl 24 ročníků, dále bych rád zorganizoval například festival malých českých pivovarů, přemýšlím o nějakých koncertech, v divadelním sále mě napadla i myšlenka dětského divadla a podobně.

Byl jste tu někdy na maturitním plese?

Ano, na mnoha, ale vždy jen s Foodway Cateringem, který zajištoval občerstvení.

Vítejte v Národním domě na Vinohradech, jehož jedinečné prostory jsou častým dějištěm mezinárodních eventů, kongresů, výstav, plesů, maturitních plesů, koncertů a dalších událostí pracovního i společenského života.

Impozantní čtyřpodlažní budova Národního domu je od roku 1894 charakteristickým odrazem kultury konce devatenáctého století. Majestátnost novorenesančního slohu se zde snoubí s moderním eventovým zázemím s možností vlastního cateringu a AV techniky, s jednoduchou dostupností (metro Náměstí Míru) a s profesionálním personálem, vše pod záštitou gastroalince Together.

Představte si svůj další event v jednom ze tří impozantních sálů této historické budovy. Pozvat můžete až 1500 hostů!

NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2
GPS: 50°4'32.303"N, 14°26'16.726"E

Aleš MORAVEC 

Obchodní ředitel
Krátkodobé pronájmy

Ing. Vladimíra HORECKÁ
Agenda dlouhodobých pronájmů

POKLADNA
prodej vstupenek na 26. Reprezentační ples na Vinohradech

POKLADNA PRO NEMOC od 23.1.2024 UZAVŘENA

PRODEJ VSTUPENEK POUZE ONLINE

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O NÁKUP V POKLADNĚ, VOLEJTE PROSÍM P. MORAVCE:  +420 221 596 206


Pozice Národního domu na mapě