• Čeština
  • English

Národní dům na Vinohradech Praha

Národní dům na Vinohradech změnil provozovatele. Jaké jsou jeho plány?

Vrátit do Národního domu život i ve všední dny. To je podle nového generálního ředitele Roberta Vaverky jeden z cílů gastroaliance Together, ke které od tohoto jara NDV patří. Together už v jeho přízemí provozuje belgickou brasserii Bruxx a českou hospodu Vinohradský Parlament. Zjistěte více o změnách, které jeho noví provozovatelé plánují.

Jaká je vize skupiny TGTHR v rámci řízení Národního domu na Vinohradech? 

Vize je jasná. Chceme do budovy vrátit život na denní bázi, nabídnout budovu jako celek včetně cateringu, a tím mít větší možnosti s cenotvorbou. Dále chceme pro Národní dům rozšířit nabídku cateringu v rámci pestrosti našich restaurací. 

Co si pod tímto rozšířením nabídky cateringu má organizátor eventů v Národním domě přestavit?

Díky tomu, že do našeho portfolia patří restaurace se zaměřením na belgickou, francouzskou, asijskou a českou kuchyni, můžeme klientům a promotérům v rámci cateringu nabídnout vysoce kvalitní gastronomické zážitky ze všech koutů světa. Další koncepty jako Cukrář Skála nebo Bistro Sisters zaručí nejvyšší kvalitu dezertů a coffee breaků.

Jaké je postavení Foodway Cateringu v rámci Národního domu?

Přáli bych si, aby klienti co nejvíce využívali Foodway Catering, který za poslední roky lokaci velmi dobře zná, dělal zde řadu různých akcí, a navíc má výhodu improvizace díky našim restauracím dole v budově. Budeme ale velice rádi i za spolupráci s jinými cateringovými firmami. Nabízíme jim vždy kvalitní zázemí včetně myčky, chladniček a případně dalšího vybavení, dále jeden pevný bar včetně ledniček, výčepního zařízení a tři mobilní bary. To vše v případě jejich akce zdarma!

Jaké další změny plánujete? 

Plánují se postupné rekonstrukce toalet, dvora, balkónu nad Majakovského sálem, současně probíhá rekonstrukce Raisova sálu a během podzimu se dokončí kompletní fasáda celé budovy.

Jaký typ akcí byste chtěli v této lokaci realizovat? 

Prostor budovy je velmi rozmanitý, takže kromě tanečních, svateb a plesů chceme dělat konference i soukromé akce menšího nebo většího rázu, dále pak galavečeře, výstavy nebo divadla. Nebojíme se ničeho, ani filmařských štábů. Na ty se těšíme především.

A jakou akci byste v NDV rád realizoval Vy osobně? 

Bylo by dobré vrátit Reprezentační ples pro Prahu 2, který zde už měl 24 ročníků, dále bych rád zorganizoval například festival malých českých pivovarů, přemýšlím o nějakých koncertech, v divadelním sále mě napadla i myšlenka dětského divadla a podobně.

Byl jste tu někdy na maturitním plese?

Ano, na mnoha, ale vždy jen s Foodway Cateringem, který zajištoval občerstvení.

Vítejte v Národním domě na Vinohradech, jehož jedinečné prostory jsou častým dějištěm mezinárodních eventů, kongresů, výstav, plesů, maturitních plesů, koncertů a dalších událostí pracovního i společenského života.

Impozantní čtyřpodlažní budova Národního domu je od roku 1894 charakteristickým odrazem kultury konce devatenáctého století. Majestátnost novorenesančního slohu se zde snoubí s moderním eventovým zázemím s možností vlastního cateringu a AV techniky, s jednoduchou dostupností (metro Náměstí Míru) a s profesionálním personálem, vše pod záštitou gastroalince Together.

Představte si svůj další event v jednom ze tří impozantních sálů této historické budovy. Pozvat můžete až 1500 hostů!

NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2
GPS: 50°4'32.303"N, 14°26'16.726"E

Aleš MORAVEC 

Obchodní ředitel
Krátkodobé pronájmy

Ing. Vladimíra HORECKÁ
Agenda dlouhodobých pronájmů

POKLADNA
trvale uzavřena


Pozice Národního domu na mapě