• Čeština
  • English

Národní dům na Vinohradech Praha

Maturitní ples SŠMGT 2022

Maturitní ples 2022 se koná v Národním domě na Vinohradech v pátek 22. dubna 2022 od 19.00 hod.

Na stužkování zveme třídy 1A, (omluva za opomenutí), M1A, M1B, M1C. Na přípravu k maturitám a závěrečným zkouškám zveme M4A, M4B, 3A a 3B. Zveme taky všechny příbuzné (rodiče, sourozence, babičky a dědečky, sestřenky a bratrance, strejdy a tety… včetně Hujerových) a známé, kteří nechtějí přijít o ty slavné okamžiky.

O účast projevili zájem i druhé ročníky, které přišli o stužkování. Zveme i absolventy, kteří si chtějí zavzpomínat.

Vstupenky za 350 Kč jsou v prodeji na sekretariátu školy během přestávky 10:10-10:30. Doporučujeme si vstupenky zakoupit co nejdříve, protože volná místa rychle mizí.

Vítejte v Národním domě na Vinohradech, jehož jedinečné prostory jsou častým dějištěm mezinárodních eventů, kongresů, výstav, plesů, maturitních plesů, koncertů a dalších událostí pracovního i společenského života.

Impozantní čtyřpodlažní budova Národního domu je od roku 1894 charakteristickým odrazem kultury konce devatenáctého století. Majestátnost novorenesančního slohu se zde snoubí s moderním eventovým zázemím s možností vlastního cateringu a AV techniky, s jednoduchou dostupností (metro Náměstí Míru) a s profesionálním personálem, vše pod záštitou gastroalince Together.

Představte si svůj další event v jednom ze tří impozantních sálů této historické budovy. Pozvat můžete až 1500 hostů!

NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2
GPS: 50°4'32.303"N, 14°26'16.726"E

Aleš MORAVEC 

Obchodní ředitel
Krátkodobé pronájmy

Ing. Vladimíra HORECKÁ
Agenda dlouhodobých pronájmů

POKLADNA
trvale uzavřena


Pozice Národního domu na mapě