• Čeština
  • English

Národní dům na Vinohradech Praha

Maturitní a imatrikulační ples Gymnázia Říčany

Vážení přátelé a kamarádi,dovolte nám Vás srdečně pozvat na Maturitní ples Gymnázia Říčany, který proběhne ve středu 22. 6. 2022 v Národním domě na Vinohradech! Přijďte s námi oslavit závěr našeho studia. Chybět nebude šerpování maturantů, stužkování primy a prváku, taneční blok, zábavná předtančení ani bohatá tombola či další doprovodný program!  Večerem bude provázet Jan Váňa. K tanci zahraje Brand New Band. Budeme se na Vás těšit!
Oktáva a Čtvrťák

Lístky v prodeji!

–> @Karla Holoubková
–> @Kateřina Pokorná, pokokat@gyri.cz, sms +420 605 414 088

Vítejte v Národním domě na Vinohradech, jehož jedinečné prostory jsou častým dějištěm mezinárodních eventů, kongresů, výstav, plesů, maturitních plesů, koncertů a dalších událostí pracovního i společenského života.

Impozantní čtyřpodlažní budova Národního domu je od roku 1894 charakteristickým odrazem kultury konce devatenáctého století. Majestátnost novorenesančního slohu se zde snoubí s moderním eventovým zázemím s možností vlastního cateringu a AV techniky, s jednoduchou dostupností (metro Náměstí Míru) a s profesionálním personálem, vše pod záštitou gastroalince Together.

Představte si svůj další event v jednom ze tří impozantních sálů této historické budovy. Pozvat můžete až 1500 hostů!

NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2
GPS: 50°4'32.303"N, 14°26'16.726"E

Aleš MORAVEC 

Obchodní ředitel
Krátkodobé pronájmy

Ing. Vladimíra HORECKÁ
Agenda dlouhodobých pronájmů

POKLADNA
trvale uzavřena


Pozice Národního domu na mapě