• Čeština
  • English

Národní dům na Vinohradech Praha

Jubilejní 10. HbbTV Sympozium

Každoroční klíčové setkání předních zástupců odvětví CTV, které pořádala Asociace HbbTV a česká Asociace komerčních televizí (AKTV), se letos konalo 9. a 10. listopadu v Praze v Národním domě na Vinohradech. Akci navštívilo přibližně 200 účastníků z 18 zemí Evropy, z USA a Latinské Ameriky a dalších 1.000 sledovalo konferenci virtuálně.
V rámci Sympozia HbbTV 2022 se konal také pátý ročník udílení cen HbbTV, který byl přehlídkou a oslavou vynikajících výsledků a nejlepších postupů v komunitě HbbTV. Ceny byly předány na prestižním ceremoniálu 9. listopadu. Úplný seznam držitelů cen HbbTV 2022 je k dispozici zde.

@photo by Tomáš Martínek, HbbTV Sympozium

Vítejte v Národním domě na Vinohradech, jehož jedinečné prostory jsou častým dějištěm mezinárodních eventů, kongresů, výstav, plesů, maturitních plesů, koncertů a dalších událostí pracovního i společenského života.

Impozantní čtyřpodlažní budova Národního domu je od roku 1894 charakteristickým odrazem kultury konce devatenáctého století. Majestátnost novorenesančního slohu se zde snoubí s moderním eventovým zázemím s možností vlastního cateringu a AV techniky, s jednoduchou dostupností (metro Náměstí Míru) a s profesionálním personálem, vše pod záštitou gastroalince Together.

Představte si svůj další event v jednom ze tří impozantních sálů této historické budovy. Pozvat můžete až 1500 hostů!

NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2
GPS: 50°4'32.303"N, 14°26'16.726"E

Aleš MORAVEC 

Obchodní ředitel
Krátkodobé pronájmy

Ing. Vladimíra HORECKÁ
Agenda dlouhodobých pronájmů

POKLADNA
prodej vstupenek na 26. Reprezentační ples na Vinohradech

POKLADNA PRO NEMOC od 23.1.2024 UZAVŘENA

PRODEJ VSTUPENEK POUZE ONLINE

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O NÁKUP V POKLADNĚ, VOLEJTE PROSÍM P. MORAVCE:  +420 221 596 206


Pozice Národního domu na mapě