• Čeština
  • English

Národní dům na Vinohradech Praha

Jubilejní 10. HbbTV Sympozium

Každoroční klíčové setkání předních zástupců odvětví CTV, které pořádala Asociace HbbTV a česká Asociace komerčních televizí (AKTV), se letos konalo 9. a 10. listopadu v Praze v Národním domě na Vinohradech. Akci navštívilo přibližně 200 účastníků z 18 zemí Evropy, z USA a Latinské Ameriky a dalších 1.000 sledovalo konferenci virtuálně.
V rámci Sympozia HbbTV 2022 se konal také pátý ročník udílení cen HbbTV, který byl přehlídkou a oslavou vynikajících výsledků a nejlepších postupů v komunitě HbbTV. Ceny byly předány na prestižním ceremoniálu 9. listopadu. Úplný seznam držitelů cen HbbTV 2022 je k dispozici zde.

@photo by Tomáš Martínek, HbbTV Sympozium

Vítejte v Národním domě na Vinohradech, jehož jedinečné prostory jsou častým dějištěm mezinárodních eventů, kongresů, výstav, plesů, maturitních plesů, koncertů a dalších událostí pracovního i společenského života.

Impozantní čtyřpodlažní budova Národního domu je od roku 1894 charakteristickým odrazem kultury konce devatenáctého století. Majestátnost novorenesančního slohu se zde snoubí s moderním eventovým zázemím s možností vlastního cateringu a AV techniky, s jednoduchou dostupností (metro Náměstí Míru) a s profesionálním personálem, vše pod záštitou gastroalince Together.

Představte si svůj další event v jednom ze tří impozantních sálů této historické budovy. Pozvat můžete až 1500 hostů!

NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2
GPS: 50°4'32.303"N, 14°26'16.726"E

Aleš MORAVEC 

Obchodní ředitel
Krátkodobé pronájmy

Ing. Vladimíra HORECKÁ
Agenda dlouhodobých pronájmů

POKLADNA
trvale uzavřena


Pozice Národního domu na mapě