• Čeština
  • English

Národní dům na Vinohradech Praha

I. Reprezentační železniční ples

Vážení a milí hosté, návštěvníci plesu a v neposlední řadě naši partneři, jsme velice rádi, že i přes několikeré přesunutí termínu, jste nám zachovali přízeň a na ples přišli. Doufáme, že jste si ho pořádně užili! 💙Ples, u kterého jsme nikdo z nás do poslední chvíle nevěděli, zda se bude konat. Každé ráno jsme se s úlekem budili (ano, jako ze zlého snu), a s napětím sledovali vývoj protiepidemických opatření. Ale nebyly to jen kroky vlády, Covid-19 jsme v našich řadách pocítili také na vlastní kůži týden před plesem. A přesto nás to nepoložilo.Sami to určitě znáte. Když děláte něco s nadšením, vervou a láskou sobě vlastní, jdete i přes překážky, protože tomu věříte. My jsme také věřili. Věřili jsme vám všem, že na akci dorazíte a podpoříte nás. Nakonec jsme, s velkou slávou, v pátek 19. 11. v 17:15 h., otevřeli brány Národního domu na Vinohradech. Byli jsme šťastní, že po roce a půl našeho, místy náročného, snažení, které se, díky našim finančním partnerům, dalo mnohem lépe zvládnout, jsme vás všechny mohli nakonec přivítat! ⭐🤲 Vítali jsme vás s velkou trémou, ale zároveň i velkou nadějí. S nadějí v to, že se akce podaří. Bez vás všech by se tahle událost nepovedla a toho jsme si všichni ve spolku vědomi. Proto bychom vám chtěli všichni, upřímně a ze srdce, poděkovat, za tuto úžasnou a skvělou plesovou jízdu. Těšíme se na další spolupráci a uvidíme se na plese zase za rok!

Vítejte v Národním domě na Vinohradech, jehož jedinečné prostory jsou častým dějištěm mezinárodních eventů, kongresů, výstav, plesů, maturitních plesů, koncertů a dalších událostí pracovního i společenského života.

Impozantní čtyřpodlažní budova Národního domu je od roku 1894 charakteristickým odrazem kultury konce devatenáctého století. Majestátnost novorenesančního slohu se zde snoubí s moderním eventovým zázemím s možností vlastního cateringu a AV techniky, s jednoduchou dostupností (metro Náměstí Míru) a s profesionálním personálem, vše pod záštitou gastroalince Together.

Představte si svůj další event v jednom ze tří impozantních sálů této historické budovy. Pozvat můžete až 1500 hostů!

NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2
GPS: 50°4'32.303"N, 14°26'16.726"E

Aleš MORAVEC 

Obchodní ředitel
Krátkodobé pronájmy

Ing. Vladimíra HORECKÁ
Agenda dlouhodobých pronájmů

POKLADNA
prodej vstupenek na 26. Reprezentační ples na Vinohradech

prodej od 1. 11. 2023 do 31. 3. 2024,

ÚT - ČT, 11:00 - 18:00


Pozice Národního domu na mapě