• Čeština
  • English

Národní dům na Vinohradech Praha

I. Reprezentační železniční ples

Vážení a milí hosté, návštěvníci plesu a v neposlední řadě naši partneři, jsme velice rádi, že i přes několikeré přesunutí termínu, jste nám zachovali přízeň a na ples přišli. Doufáme, že jste si ho pořádně užili! 💙Ples, u kterého jsme nikdo z nás do poslední chvíle nevěděli, zda se bude konat. Každé ráno jsme se s úlekem budili (ano, jako ze zlého snu), a s napětím sledovali vývoj protiepidemických opatření. Ale nebyly to jen kroky vlády, Covid-19 jsme v našich řadách pocítili také na vlastní kůži týden před plesem. A přesto nás to nepoložilo.Sami to určitě znáte. Když děláte něco s nadšením, vervou a láskou sobě vlastní, jdete i přes překážky, protože tomu věříte. My jsme také věřili. Věřili jsme vám všem, že na akci dorazíte a podpoříte nás. Nakonec jsme, s velkou slávou, v pátek 19. 11. v 17:15 h., otevřeli brány Národního domu na Vinohradech. Byli jsme šťastní, že po roce a půl našeho, místy náročného, snažení, které se, díky našim finančním partnerům, dalo mnohem lépe zvládnout, jsme vás všechny mohli nakonec přivítat! ⭐🤲 Vítali jsme vás s velkou trémou, ale zároveň i velkou nadějí. S nadějí v to, že se akce podaří. Bez vás všech by se tahle událost nepovedla a toho jsme si všichni ve spolku vědomi. Proto bychom vám chtěli všichni, upřímně a ze srdce, poděkovat, za tuto úžasnou a skvělou plesovou jízdu. Těšíme se na další spolupráci a uvidíme se na plese zase za rok!

Vítejte v Národním domě na Vinohradech, jehož jedinečné prostory jsou častým dějištěm mezinárodních eventů, kongresů, výstav, plesů, maturitních plesů, koncertů a dalších událostí pracovního i společenského života.

Impozantní čtyřpodlažní budova Národního domu je od roku 1894 charakteristickým odrazem kultury konce devatenáctého století. Majestátnost novorenesančního slohu se zde snoubí s moderním eventovým zázemím s možností vlastního cateringu a AV techniky, s jednoduchou dostupností (metro Náměstí Míru) a s profesionálním personálem, vše pod záštitou gastroalince Together.

Představte si svůj další event v jednom ze tří impozantních sálů této historické budovy. Pozvat můžete až 1500 hostů!

NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2
GPS: 50°4'32.303"N, 14°26'16.726"E

Aleš MORAVEC 

Obchodní ředitel
Krátkodobé pronájmy

Ing. Vladimíra HORECKÁ
Agenda dlouhodobých pronájmů

POKLADNA
trvale uzavřena


Pozice Národního domu na mapě