• Čeština
  • English

Národní dům na Vinohradech Praha

Galavečer českého biatlonu

V pátek 17.6.2022 se v Národním domě na Vinohradech po tříleté odmlce opět uskutečnil Galavečer českého biatlonu. Již po čtvrté ovládla anketu Biatlonista roku Markéta Davidová, které navíc získala i nejvíce hlasů od čtenářů iDNES.  Dvojnásobná juniorská mistryně světa Tereza Voborníková vyhrála kategorii Naděje roku spolu s Jonášem Marečkem, jenž rovněž získal juniorské světové zlato a k tomu i titul mistra Evropy. Jessica Jislová byla vyhlášena v kategorii Skokan roku, kouč ženské reprezentace Egil Gjelland se stal Trenérem roku a do Síně slávy Český biatlon uvedl manžele Miluši a Jiřího Roučkovi.

Národní dům na Vinohradech hostil Galavečer biatlonu už potřetí. V roce 2017 vyhrála Gabriela Soukalová, v roce 2019 odstartovala svoji už čtyřletou nadvládu Markéta Davidová.

Galavečer biatlonu snímala v přímém přenosu Česká televize a odvysílal jej kanál ČT Sport.
Záznam si můžete prohlédnout PŘÍMO ZDE

Vítejte v Národním domě na Vinohradech, jehož jedinečné prostory jsou častým dějištěm mezinárodních eventů, kongresů, výstav, plesů, maturitních plesů, koncertů a dalších událostí pracovního i společenského života.

Impozantní čtyřpodlažní budova Národního domu je od roku 1894 charakteristickým odrazem kultury konce devatenáctého století. Majestátnost novorenesančního slohu se zde snoubí s moderním eventovým zázemím s možností vlastního cateringu a AV techniky, s jednoduchou dostupností (metro Náměstí Míru) a s profesionálním personálem, vše pod záštitou gastroalince Together.

Představte si svůj další event v jednom ze tří impozantních sálů této historické budovy. Pozvat můžete až 1500 hostů!

NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2
GPS: 50°4'32.303"N, 14°26'16.726"E

Aleš MORAVEC 

Obchodní ředitel
Krátkodobé pronájmy

Ing. Vladimíra HORECKÁ
Agenda dlouhodobých pronájmů

POKLADNA
prodej vstupenek na 26. Reprezentační ples na Vinohradech

POKLADNA PRO NEMOC od 23.1.2024 UZAVŘENA

PRODEJ VSTUPENEK POUZE ONLINE

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O NÁKUP V POKLADNĚ, VOLEJTE PROSÍM P. MORAVCE:  +420 221 596 206


Pozice Národního domu na mapě