• Čeština
  • English

Národní dům na Vinohradech Praha

Galavečer českého biatlonu

V pátek 17.6.2022 se v Národním domě na Vinohradech po tříleté odmlce opět uskutečnil Galavečer českého biatlonu. Již po čtvrté ovládla anketu Biatlonista roku Markéta Davidová, které navíc získala i nejvíce hlasů od čtenářů iDNES.  Dvojnásobná juniorská mistryně světa Tereza Voborníková vyhrála kategorii Naděje roku spolu s Jonášem Marečkem, jenž rovněž získal juniorské světové zlato a k tomu i titul mistra Evropy. Jessica Jislová byla vyhlášena v kategorii Skokan roku, kouč ženské reprezentace Egil Gjelland se stal Trenérem roku a do Síně slávy Český biatlon uvedl manžele Miluši a Jiřího Roučkovi.

Národní dům na Vinohradech hostil Galavečer biatlonu už potřetí. V roce 2017 vyhrála Gabriela Soukalová, v roce 2019 odstartovala svoji už čtyřletou nadvládu Markéta Davidová.

Galavečer biatlonu snímala v přímém přenosu Česká televize a odvysílal jej kanál ČT Sport.
Záznam si můžete prohlédnout PŘÍMO ZDE

Vítejte v Národním domě na Vinohradech, jehož jedinečné prostory jsou častým dějištěm mezinárodních eventů, kongresů, výstav, plesů, maturitních plesů, koncertů a dalších událostí pracovního i společenského života.

Impozantní čtyřpodlažní budova Národního domu je od roku 1894 charakteristickým odrazem kultury konce devatenáctého století. Majestátnost novorenesančního slohu se zde snoubí s moderním eventovým zázemím s možností vlastního cateringu a AV techniky, s jednoduchou dostupností (metro Náměstí Míru) a s profesionálním personálem, vše pod záštitou gastroalince Together.

Představte si svůj další event v jednom ze tří impozantních sálů této historické budovy. Pozvat můžete až 1500 hostů!

NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2
GPS: 50°4'32.303"N, 14°26'16.726"E

Aleš MORAVEC 

Obchodní ředitel
Krátkodobé pronájmy

Ing. Vladimíra HORECKÁ
Agenda dlouhodobých pronájmů

POKLADNA
trvale uzavřena


Pozice Národního domu na mapě