• Čeština
  • English

Národní dům na Vinohradech Praha

Czech Superbrands Tribute Event 2022

Czech Superbrands představil v rámci galavečeru Tribute Event oceněné značky pro rok 2022. Na jubilejním 10. ročníku slavnostního předávání cen Superbrands si kromě firem převzali speciální ocenění i výjimečné osobnosti a organizace s výrazným přínosem pro společnost.

Desátý ročník předávání ocenění Czech Superbrands, který se konal 21. září 2022 v Národním domě na Vinohradech, byl výjimečný nejen díky skvělým značkám, ale i jubileu. Deset let úspěšného působení na trhu s výsadou oceňovat ty nejlepší ze značek v Česku byl důvod navíc, proč měl letošní event ještě o něco výjimečnější atmosféru. „Program Superbrands v České republice je naším dlouhodobým desetiletým projektem, který jsme museli vybudovat téměř od nuly – i když se silným mezinárodním zázemím a zkušenostmi. Období okolo narození dítěte, jeho prvních krůčků a dospívání jsou v životě rodiny jistě nezapomenutelnými. Jak se naše rodina rozrůstala, museli jsme i my hledat stále větší prostory pro rodinné oslavy, zvát stále více příbuzných a dělat stále větší podívanou“, řekl András Wiszkidenszky, regionální ředitel Czech Superbrands.

A že byl galavečer oslavou, jak se na kulaté výročí patří, s více téměř 200 hosty z řad zástupců oceněných značek, porotců, představitelů veřejného života a odborníků na branding a marketing. Slavnostním večerem provázeli herec Vladimír Polívka a moderátorská senzace Tomášek Hrnčíř. O umělecký zážitek se postarali mladí a neobyčejně talentovaní hudebníci bratři Šestákovi, kteří zaujali taky porotu známé soutěže Amerika má talent.

Více informací naleznete zde: https://www.czechsuperbrands.com/superbrands.php?k=5&id=817&ev=0

Video z akce zde: https://www.youtube.com/watch?v=7-zdW-9m5YE

Vítejte v Národním domě na Vinohradech, jehož jedinečné prostory jsou častým dějištěm mezinárodních eventů, kongresů, výstav, plesů, maturitních plesů, koncertů a dalších událostí pracovního i společenského života.

Impozantní čtyřpodlažní budova Národního domu je od roku 1894 charakteristickým odrazem kultury konce devatenáctého století. Majestátnost novorenesančního slohu se zde snoubí s moderním eventovým zázemím s možností vlastního cateringu a AV techniky, s jednoduchou dostupností (metro Náměstí Míru) a s profesionálním personálem, vše pod záštitou gastroalince Together.

Představte si svůj další event v jednom ze tří impozantních sálů této historické budovy. Pozvat můžete až 1500 hostů!

NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2
GPS: 50°4'32.303"N, 14°26'16.726"E

Aleš MORAVEC 

Obchodní ředitel
Krátkodobé pronájmy

Ing. Vladimíra HORECKÁ
Agenda dlouhodobých pronájmů

POKLADNA
prodej vstupenek na 26. Reprezentační ples na Vinohradech

POKLADNA PRO NEMOC od 23.1.2024 UZAVŘENA

PRODEJ VSTUPENEK POUZE ONLINE

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O NÁKUP V POKLADNĚ, VOLEJTE PROSÍM P. MORAVCE:  +420 221 596 206


Pozice Národního domu na mapě