• Čeština
  • English

Národní dům na Vinohradech Praha

Czech Superbrands Tribute Event 2022

Czech Superbrands představil v rámci galavečeru Tribute Event oceněné značky pro rok 2022. Na jubilejním 10. ročníku slavnostního předávání cen Superbrands si kromě firem převzali speciální ocenění i výjimečné osobnosti a organizace s výrazným přínosem pro společnost.

Desátý ročník předávání ocenění Czech Superbrands, který se konal 21. září 2022 v Národním domě na Vinohradech, byl výjimečný nejen díky skvělým značkám, ale i jubileu. Deset let úspěšného působení na trhu s výsadou oceňovat ty nejlepší ze značek v Česku byl důvod navíc, proč měl letošní event ještě o něco výjimečnější atmosféru. „Program Superbrands v České republice je naším dlouhodobým desetiletým projektem, který jsme museli vybudovat téměř od nuly – i když se silným mezinárodním zázemím a zkušenostmi. Období okolo narození dítěte, jeho prvních krůčků a dospívání jsou v životě rodiny jistě nezapomenutelnými. Jak se naše rodina rozrůstala, museli jsme i my hledat stále větší prostory pro rodinné oslavy, zvát stále více příbuzných a dělat stále větší podívanou“, řekl András Wiszkidenszky, regionální ředitel Czech Superbrands.

A že byl galavečer oslavou, jak se na kulaté výročí patří, s více téměř 200 hosty z řad zástupců oceněných značek, porotců, představitelů veřejného života a odborníků na branding a marketing. Slavnostním večerem provázeli herec Vladimír Polívka a moderátorská senzace Tomášek Hrnčíř. O umělecký zážitek se postarali mladí a neobyčejně talentovaní hudebníci bratři Šestákovi, kteří zaujali taky porotu známé soutěže Amerika má talent.

Více informací naleznete zde: https://www.czechsuperbrands.com/superbrands.php?k=5&id=817&ev=0

Video z akce zde: https://www.youtube.com/watch?v=7-zdW-9m5YE

NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2
GPS: 50°4'32.303"N, 14°26'16.726"E

Aleš MORAVEC 

Obchodní ředitel
Krátkodobé pronájmy

Jan HARTMAN
Obchodní manažer
Krátkodobé pronájmy

Ing. Vladimíra HORECKÁ
Agenda dlouhodobých pronájmů


POKLADNA - pouze prodej vstupenek na akce

Pokladna je dočasně uzavřena.

Pozice Národního domu na mapě