• Čeština
  • English

Národní dům na Vinohradech Praha

Český národní ples – 85. Pošumavský věneček

V reprezentačních prostorách pražského Národního domu na Vinohradech se v sobotu 20.11.2021 konal za účasti mnoha krojovaných účastníků tradiční Český národní ples – jubilejní 85. Pošumavský věneček. Přes přísná proticovidová opatření se pořádajícímu Spolku rodáků přátel Chodska a Pošumaví podařilo uspořádat akci, na kterou budou její účastníci z Chodska, Prahy i Moravy dlouho vzpomínat. Vystoupení domažlického ženského pěveckého sboru Canzonneta v hlavním, Majakovského sále, odměnili hosté bouřlivým potleskem, stejně jako vystoupení plzeňské Jiskry. Milovníkům dechovky vyhrávala Úhlavanka. Pamětní stuhou bylo dekorovány historické prapory baráčníků a obce Tlumačov, další stuhu získal SDH Nevolice.

Vítejte v Národním domě na Vinohradech, jehož jedinečné prostory jsou častým dějištěm mezinárodních eventů, kongresů, výstav, plesů, maturitních plesů, koncertů a dalších událostí pracovního i společenského života.

Impozantní čtyřpodlažní budova Národního domu je od roku 1894 charakteristickým odrazem kultury konce devatenáctého století. Majestátnost novorenesančního slohu se zde snoubí s moderním eventovým zázemím s možností vlastního cateringu a AV techniky, s jednoduchou dostupností (metro Náměstí Míru) a s profesionálním personálem, vše pod záštitou gastroalince Together.

Představte si svůj další event v jednom ze tří impozantních sálů této historické budovy. Pozvat můžete až 1500 hostů!

NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2
GPS: 50°4'32.303"N, 14°26'16.726"E

Aleš MORAVEC 

Obchodní ředitel
Krátkodobé pronájmy

Ing. Vladimíra HORECKÁ
Agenda dlouhodobých pronájmů

POKLADNA
prodej vstupenek na 26. Reprezentační ples na Vinohradech

POKLADNA PRO NEMOC od 23.1.2024 UZAVŘENA

PRODEJ VSTUPENEK POUZE ONLINE

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O NÁKUP V POKLADNĚ, VOLEJTE PROSÍM P. MORAVCE:  +420 221 596 206


Pozice Národního domu na mapě