• Čeština
  • English

Národní dům na Vinohradech Praha

Český národní ples – 85. Pošumavský věneček

V reprezentačních prostorách pražského Národního domu na Vinohradech se v sobotu 20.11.2021 konal za účasti mnoha krojovaných účastníků tradiční Český národní ples – jubilejní 85. Pošumavský věneček. Přes přísná proticovidová opatření se pořádajícímu Spolku rodáků přátel Chodska a Pošumaví podařilo uspořádat akci, na kterou budou její účastníci z Chodska, Prahy i Moravy dlouho vzpomínat. Vystoupení domažlického ženského pěveckého sboru Canzonneta v hlavním, Majakovského sále, odměnili hosté bouřlivým potleskem, stejně jako vystoupení plzeňské Jiskry. Milovníkům dechovky vyhrávala Úhlavanka. Pamětní stuhou bylo dekorovány historické prapory baráčníků a obce Tlumačov, další stuhu získal SDH Nevolice.

Vítejte v Národním domě na Vinohradech, jehož jedinečné prostory jsou častým dějištěm mezinárodních eventů, kongresů, výstav, plesů, maturitních plesů, koncertů a dalších událostí pracovního i společenského života.

Impozantní čtyřpodlažní budova Národního domu je od roku 1894 charakteristickým odrazem kultury konce devatenáctého století. Majestátnost novorenesančního slohu se zde snoubí s moderním eventovým zázemím s možností vlastního cateringu a AV techniky, s jednoduchou dostupností (metro Náměstí Míru) a s profesionálním personálem, vše pod záštitou gastroalince Together.

Představte si svůj další event v jednom ze tří impozantních sálů této historické budovy. Pozvat můžete až 1500 hostů!

NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2
GPS: 50°4'32.303"N, 14°26'16.726"E

Aleš MORAVEC 

Obchodní ředitel
Krátkodobé pronájmy

Ing. Vladimíra HORECKÁ
Agenda dlouhodobých pronájmů

POKLADNA
trvale uzavřena


Pozice Národního domu na mapě