• Čeština
  • English

Národní dům na Vinohradech Praha

Biatlonista roku 2019

Tradiční anketu Biatlonista roku 2019 podle očekávání ovládla Markéta Davidová. Svou premiérovou trofej pro nejlepšího závodníka sezóny si převzala na slavnostním galavečeru v Národním domě na Vinohradech. Během večera se nejen odměňovalo, ale také pomáhalo. Zároveň se rozrostla síň slávy o další čtyři členy.

Davidová byla také součástí vystoupení kouzelníka Magic Alex, který ji nechal levitovat nad šavlemi.

Celý večer, kterým provázela jako moderátorka Adéla Elbel, se nesl v charitativním duchu. Veronika Vítková předala šeky na 95 000 Kč oddílu SKI Janov – Bedřichov a také pražskému IKEMu, který Český biatlon dlouhodobě podporuje. Vítková před sezónou slíbila, že za každý sestřelený terč dá 500 Kč na dobrou věc.

Český svaz biatlonu zároveň předal šek na 100 000 Kč kapele The Tap Tap, která se spolu s světoznámým operním pěvcem Adamem Plachetkou postarala o hudební zpestření. Kapelu The Tap Tap tvoří studenti a absolventi Jedličkova ústavu.

Kompletní přehled výsledků ankety Biatlonista roku 2019 najdete zde:

Odkaz na přímý přenos ČT Sport zde:

https://www.ceskatelevize.cz/porady/12816365023-biatlonista-roku-2019/

Vítejte v Národním domě na Vinohradech, jehož jedinečné prostory jsou častým dějištěm mezinárodních eventů, kongresů, výstav, plesů, maturitních plesů, koncertů a dalších událostí pracovního i společenského života.

Impozantní čtyřpodlažní budova Národního domu je od roku 1894 charakteristickým odrazem kultury konce devatenáctého století. Majestátnost novorenesančního slohu se zde snoubí s moderním eventovým zázemím s možností vlastního cateringu a AV techniky, s jednoduchou dostupností (metro Náměstí Míru) a s profesionálním personálem, vše pod záštitou gastroalince Together.

Představte si svůj další event v jednom ze tří impozantních sálů této historické budovy. Pozvat můžete až 1500 hostů!

NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2
GPS: 50°4'32.303"N, 14°26'16.726"E

Aleš MORAVEC 

Obchodní ředitel
Krátkodobé pronájmy

Ing. Vladimíra HORECKÁ
Agenda dlouhodobých pronájmů

POKLADNA
trvale uzavřena


Pozice Národního domu na mapě