• Čeština
  • English

Národní dům na Vinohradech Praha

58. kongres Mezinárodního sdružení pěstitelů chmele – galavečeře

Galavečeře k 58. kongresu Mezinárodního sdružení pěstitelů chmele se uskutečnila ve čtvrtek 28.7.2022 v Národním domě na Vinohradech. Přes 200 hostů si užilo jízdu historickou tramvají, která je vysadila přímo na náměstí Míru, kde je Národní dům na Vinohradech situován. Následoval slavnostní večer, který svým vystoupením doprovodila taneční skupina Lentilky a také zpěvačka Dasha se svou kapelou BoomBand. Zpět pak účastníky akce odvezly do hotelů autobusy, které mohou zastavit přímo před hlavním vchodem do Národního domu.

Vítejte v Národním domě na Vinohradech, jehož jedinečné prostory jsou častým dějištěm mezinárodních eventů, kongresů, výstav, plesů, maturitních plesů, koncertů a dalších událostí pracovního i společenského života.

Impozantní čtyřpodlažní budova Národního domu je od roku 1894 charakteristickým odrazem kultury konce devatenáctého století. Majestátnost novorenesančního slohu se zde snoubí s moderním eventovým zázemím s možností vlastního cateringu a AV techniky, s jednoduchou dostupností (metro Náměstí Míru) a s profesionálním personálem, vše pod záštitou gastroalince Together.

Představte si svůj další event v jednom ze tří impozantních sálů této historické budovy. Pozvat můžete až 1500 hostů!

NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2
GPS: 50°4'32.303"N, 14°26'16.726"E

Aleš MORAVEC 

Obchodní ředitel
Krátkodobé pronájmy

Ing. Vladimíra HORECKÁ
Agenda dlouhodobých pronájmů

POKLADNA
trvale uzavřena


Pozice Národního domu na mapě