• Čeština
  • English

Národní dům na Vinohradech Praha

Galerie Taneční školy

Netradiční ples 29.2.2020

Netradiční ples v duchu 20.-30. let. Dobové oblečení a tance. Taneční vystoupení: skupina Ladies. Soutěž: Gentleman Taneční školy.
Otevřít

Vánoční ples 15.12.2019

První ples sezóny v pohodové předvánoční atmosféře. Taneční ukázky: asistenti TŠ. Volba MISS Taneční školy. Sólo pro rodiče. Netradiční série tanců na závěr plesu.
Otevřít

Mikulášská lekce

Na začátku prosince proběhly v naší Taneční škole pekelně-andělské lekce 😊
Otevřít

Prodloužené pro mládež 2019/20

V listopadu proběhly Prodloužené lekce pro žáky kurzů mládeže všech tanečních mistrů. Taneční ukázky: Jan Burant a Klára Faltusová. Soutěž pro žáky: Nejladnější taneční krok.
Otevřít

Květinový ples 6.4.2019

Závěrečný Květinový ples zahájili absolventi tanečních kurzů pro mládež slavnostním nástupem a polonézou. Večerem provázeli všichni taneční mistři – Petr Fabík s Annou Fabíkovou, Miloslav Franta…
Otevřít

Netradiční ples 2.3.2019

Netradiční ples ve stylu 50./60.let: dámy i pánové si oblékli méně formální oblečení, často velmi originální. Tančil se rokenrol, zaujaly taneční ukázky a následná mini…
Otevřít

Netradiční lekce 2018/19

Netradiční lekce probíhá v druhé polovině kurzu. Je to příjemné zpestření a uvolnění, učí se rokenrol, salsa, bachata, twist, čardáš nebo country tance.
Otevřít

Vánoční ples 15.12.2018

Každoročně probíhá v našich krásných prostorách Vánoční ples. Ani tentokrát nechyběla taneční vystoupení profesionálů a volba MISS a Gentlemana Taneční školy.
Otevřít

Fotografování 2018/19

V naší taneční škole probíhá fotografování nejen společné, ale také ateliérové, kde se individualitě a nápadům meze nekladou 😊
Otevřít

1. Prodloužená 2018/19

Prodloužená tanečních kurzů pro mládež s velkým orchestrem, krásným předtančením v podání Jana Buranta a Elišky Plaché a soutěží pro žáky o „Nejladnější taneční krok“.
Otevřít

Stolování a základy etikety 2018/19

Jsme potěšeni, že jsme mohli opět přivítat v Národním domě na Vinohradech pana Ladislava Špačka, našeho předního odborníka na etiketu. Součástí večera byl i raut, kde…
Otevřít
Využijte při zápisu akční nabídku firem Pánské obleky BANDI, HELLER a Ever-Pretty, s nimiž Taneční škola
Národního domu na Vinohradech dlouhodobě spolupracuje.
Chlapci v ceně kurzovného obdrží motýlka (výrobce Hedva ČESKÝ BROKÁT).

Vítejte v Národním domě na Vinohradech, jehož jedinečné prostory jsou častým dějištěm mezinárodních eventů, kongresů, výstav, plesů, maturitních plesů, koncertů a dalších událostí pracovního i společenského života.

Impozantní čtyřpodlažní budova Národního domu je od roku 1894 charakteristickým odrazem kultury konce devatenáctého století. Majestátnost novorenesančního slohu se zde snoubí s moderním eventovým zázemím s možností vlastního cateringu a AV techniky, s jednoduchou dostupností (metro Náměstí Míru) a s profesionálním personálem, vše pod záštitou gastroalince Together.

Představte si svůj další event v jednom ze tří impozantních sálů této historické budovy. Pozvat můžete až 1500 hostů!

NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2
GPS: 50°4'32.303"N, 14°26'16.726"E

Aleš MORAVEC 

Obchodní ředitel
Krátkodobé pronájmy

Ing. Vladimíra HORECKÁ
Agenda dlouhodobých pronájmů

POKLADNA
prodej vstupenek na 26. Reprezentační ples na Vinohradech

prodej od 1. 11. 2023 do 31. 3. 2024,

ÚT - ČT, 11:00 - 18:00


Pozice Národního domu na mapě