• Čeština
  • English

Národní dům na Vinohradech Praha

Galerie Taneční školy

Netradiční ples 29.2.2020

Netradiční ples v duchu 20.-30. let. Dobové oblečení a tance. Taneční vystoupení: skupina Ladies. Soutěž: Gentleman Taneční školy.
Otevřít

Vánoční ples 15.12.2019

První ples sezóny v pohodové předvánoční atmosféře. Taneční ukázky: asistenti TŠ. Volba MISS Taneční školy. Sólo pro rodiče. Netradiční série tanců na závěr plesu.
Otevřít

Mikulášská lekce

Na začátku prosince proběhly v naší Taneční škole pekelně-andělské lekce 😊
Otevřít

Prodloužené pro mládež 2019/20

V listopadu proběhly Prodloužené lekce pro žáky kurzů mládeže všech tanečních mistrů. Taneční ukázky: Jan Burant a Klára Faltusová. Soutěž pro žáky: Nejladnější taneční krok.
Otevřít

Květinový ples 6.4.2019

Závěrečný Květinový ples zahájili absolventi tanečních kurzů pro mládež slavnostním nástupem a polonézou. Večerem provázeli všichni taneční mistři – Petr Fabík s Annou Fabíkovou, Miloslav Franta…
Otevřít

Netradiční ples 2.3.2019

Netradiční ples ve stylu 50./60.let: dámy i pánové si oblékli méně formální oblečení, často velmi originální. Tančil se rokenrol, zaujaly taneční ukázky a následná mini…
Otevřít

Netradiční lekce 2018/19

Netradiční lekce probíhá v druhé polovině kurzu. Je to příjemné zpestření a uvolnění, učí se rokenrol, salsa, bachata, twist, čardáš nebo country tance.
Otevřít

Vánoční ples 15.12.2018

Každoročně probíhá v našich krásných prostorách Vánoční ples. Ani tentokrát nechyběla taneční vystoupení profesionálů a volba MISS a Gentlemana Taneční školy.
Otevřít

Fotografování 2018/19

V naší taneční škole probíhá fotografování nejen společné, ale také ateliérové, kde se individualitě a nápadům meze nekladou 😊
Otevřít

1. Prodloužená 2018/19

Prodloužená tanečních kurzů pro mládež s velkým orchestrem, krásným předtančením v podání Jana Buranta a Elišky Plaché a soutěží pro žáky o „Nejladnější taneční krok“.
Otevřít

Stolování a základy etikety 2018/19

Jsme potěšeni, že jsme mohli opět přivítat v Národním domě na Vinohradech pana Ladislava Špačka, našeho předního odborníka na etiketu. Součástí večera byl i raut, kde…
Otevřít
Využijte při zápisu akční nabídku firem Pánské obleky BANDI, HELLER a Ever-Pretty, s nimiž Taneční škola
Národního domu na Vinohradech dlouhodobě spolupracuje.
Chlapci v ceně kurzovného obdrží motýlka (výrobce Hedva ČESKÝ BROKÁT).

Vítejte v Národním domě na Vinohradech, jehož jedinečné prostory jsou častým dějištěm mezinárodních eventů, kongresů, výstav, plesů, maturitních plesů, koncertů a dalších událostí pracovního i společenského života.

Impozantní čtyřpodlažní budova Národního domu je od roku 1894 charakteristickým odrazem kultury konce devatenáctého století. Majestátnost novorenesančního slohu se zde snoubí s moderním eventovým zázemím s možností vlastního cateringu a AV techniky, s jednoduchou dostupností (metro Náměstí Míru) a s profesionálním personálem, vše pod záštitou gastroalince Together.

Představte si svůj další event v jednom ze tří impozantních sálů této historické budovy. Pozvat můžete až 1500 hostů!

NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2
GPS: 50°4'32.303"N, 14°26'16.726"E

Aleš MORAVEC 

Obchodní ředitel
Krátkodobé pronájmy

Ing. Vladimíra HORECKÁ
Agenda dlouhodobých pronájmů

POKLADNA
trvale uzavřena


Pozice Národního domu na mapě