• Čeština
  • English

Národní dům na Vinohradech Praha

Miloslav Franta a Kateřina Machalková / Martina Nekvapilová

Miloslav Franta a Kateřina Machalková

Miloslav Franta a Kateřina Machalková spolu tančí již více než 8 let, mají zkušenosti s výukou standardních a latinskoamerických tanců v kurzech pro mládež a dospělé. Vedli taneční semináře také v Německu (Leipzig) a na Slovensku (Zvolen).

Miloslav Franta začínal jako asistent v tanečních kurzech pana Zdeňka Chytrého v Národním domě na Vinohradech a paláci Žofín, úspěšně se účastnil mistrovství Prahy a ČR v kolových tancích a hobby párech. Zdokonaloval se v klubu tanečního sportu Žofín a v tanečních klubech STAR a PIKO pod vedením paní Martiny Skálové. Lektorské zkušenosti má od r. 2001. Samotnému tanci se věnuje již více než 20 let. Vyučuje také v angličtině a ruštině.

Kateřina Machalková tančí od roku 2002 a je velice pohybově nadaná tanečnice, sympatická a milá lektorka. Působila v tanečních klubech Sheba a PIKO. S dámskou taneční skupinou Ladies pod vedením Šárky Hesové úspěšně vystupuje v tanečních soutěžích ve formacích.

Pár Franta – Machalková má snahu naučit Vás tančit tak, abyste již neměli obavy z tanečního parketu a hudby.

Martina Nekvapilová se věnuje tanci od roku 1994, kdy začala navštěvovat taneční kurzy pro mládež. Po absolvování pokračovacích kurzů byla asistentkou u tanečních mistrů Josefa Balabána a Martiny Skálové v Národním domě na Smíchově, následně v taneční škole Národního domu na Vinohradech u manželů Chytrých. Účastnila se mistrovství Prahy a ČR v kolových tancích a soutěži šesti tanců hobby párů. Od roku 1996 působí v tanečním klubu PIKO pod vedením paní Martiny Skálové. Vyučovala také společenské tance pro děti s tanečním mistrem Miloslavem Frantou.

Pár Franta-Nekvapilová vyučuje v Národním domě na Vinohradech v tanečních kurzech pro mládež, 1. ročník a 2. ročník (Speciálky).

NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2
GPS: 50°4'32.303"N, 14°26'16.726"E

Aleš MORAVEC 

Obchodní ředitel
Krátkodobé pronájmy

Jan HARTMAN
Obchodní manažer
Krátkodobé pronájmy

Ing. Vladimíra HORECKÁ
Agenda dlouhodobých pronájmů


František DIVIŠ
Technický ředitel

POKLADNA - pouze prodej vstupenek na akce

Pokladna je dočasně uzavřena.

Pozice Národního domu na mapě