• Čeština
  • English

Národní dům na Vinohradech Praha

Miloslav Franta a Kateřina Machalková / Martina Nekvapilová

Miloslav Franta a Kateřina Machalková

Miloslav Franta a Kateřina Machalková spolu tančí již více než 8 let, mají zkušenosti s výukou standardních a latinskoamerických tanců v kurzech pro mládež a dospělé. Vedli taneční semináře také v Německu (Leipzig) a na Slovensku (Zvolen).

Miloslav Franta začínal jako asistent v tanečních kurzech pana Zdeňka Chytrého v Národním domě na Vinohradech a paláci Žofín, úspěšně se účastnil mistrovství Prahy a ČR v kolových tancích a hobby párech. Zdokonaloval se v klubu tanečního sportu Žofín a v tanečních klubech STAR a PIKO pod vedením paní Martiny Skálové. Lektorské zkušenosti má od r. 2001. Samotnému tanci se věnuje již více než 20 let. Vyučuje také v angličtině a ruštině.

Kateřina Machalková tančí od roku 2002 a je velice pohybově nadaná tanečnice, sympatická a milá lektorka. Působila v tanečních klubech Sheba a PIKO. S dámskou taneční skupinou Ladies pod vedením Šárky Hesové úspěšně vystupuje v tanečních soutěžích ve formacích.

Pár Franta – Machalková má snahu naučit Vás tančit tak, abyste již neměli obavy z tanečního parketu a hudby.

Martina Nekvapilová se věnuje tanci od roku 1994, kdy začala navštěvovat taneční kurzy pro mládež. Po absolvování pokračovacích kurzů byla asistentkou u tanečních mistrů Josefa Balabána a Martiny Skálové v Národním domě na Smíchově, následně v taneční škole Národního domu na Vinohradech u manželů Chytrých. Účastnila se mistrovství Prahy a ČR v kolových tancích a soutěži šesti tanců hobby párů. Od roku 1996 působí v tanečním klubu PIKO pod vedením paní Martiny Skálové. Vyučovala také společenské tance pro děti s tanečním mistrem Miloslavem Frantou.

Pár Franta-Nekvapilová vyučuje v Národním domě na Vinohradech v tanečních kurzech pro mládež, 1. ročník a 2. ročník (Speciálky).

NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2
GPS: 50°4'32.303"N, 14°26'16.726"E

Aleš MORAVEC 

Obchodní ředitel
Krátkodobé pronájmy

Jan HARTMAN
Obchodní manažer
Krátkodobé pronájmy

Ing. Vladimíra HORECKÁ
Agenda dlouhodobých pronájmů
Sekretariát ředitele společnosti


František DIVIŠ
Technický ředitel

Ing. Milan HÁJEK
Ředitel společnosti

POKLADNA - pouze prodej vstupenek na akce

Pokladna je dočasně uzavřena.

Pozice Národního domu na mapě