• Čeština
  • English

Národní dům na Vinohradech Praha

Aktuality taneční školy

Akce TŠ na YouTube

Milí taneční přátelé, nabízíme Vám na přečkání dlouhých zimních večerů možnost zpestření v podobě našeho YouTube kanálu, kde můžete shlédnout naše akce uplynulé sezóny 2019/2020. https://www.youtube.com/channel/UCAWO410wYladAhmHdbMryhg
Otevřít

PF 2021

Děkujeme všem za podporu v letošním nelehkém roce a přejeme Vám, aby byl rok 2021 plný radosti, zdraví a pohody. Těšíme se na Vás!
Otevřít

Dárkové vouchery

Nabízíme dárkové vouchery na TANEČNÍ KURZY PRO DOSPĚLÉ a LADY kurzy s platností jeden kalendářní rok. V případě zájmu nás kontaktujte na adrese tanecni@nardum.cz nebo telefonicky. Těšíme se na Vás!
Otevřít

Slevy pro chlapce a skupiny

V rámci zápisu na taneční sezónu 2021-2022 nabízíme výrazné slevy na taneční kurzy pro skupiny chlapců a velké skupiny (chlapci + dívky). Domluvte se s kamarády nebo spolužáky a neváhejte nás kontaktovat na e-mail: horecka@nardum.cz a my Vám připravíme cenovou nabídku přímo pro Vás! Děkujeme a těšíme se na Vás…
Otevřít

Zápis na sezónu 2021/2022

Zápis do tanečních kurzů pro mládež zahajujeme 15. listopadu 2020. Neváhejte a využijte skupinových slev a včasné rezervace Vámi vybraného kurzu. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vás!
Otevřít

Taneční kurzy posunuty

Taneční kurzy  pro mládež, dospělé a Lady kurzy budou zahájeny po skončení nouzového stavu a omezeních týkající se volného pohybu osob a shromažďování ve vnitřních prostorách. Přihlášené účastníky budeme kontaktovat e-mailem a na Facebooku Taneční školy. Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví.
Otevřít

Slevy pro chlapce

Chlapci, kteří absolvovali taneční v Národním domě na Vinohradech v uplynulých sezónách, mají jedinečnou šanci si taneční zopakovat s 50% slevou z ceny kurzovného. Platí pro chlapce přihlášené v září 2020. Dále nabízíme VELKÉ SLEVY pro skupiny chlapců! Platí pro kurzy neděle 20:15 a pondělí 18:00 hodin. Neváhejte a kontaktujte…
Otevřít

NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

náměstí Míru 9, 120 53 Praha 2
GPS: 50°4'32.303"N, 14°26'16.726"E

Aleš MORAVEC 

Obchodní ředitel
krátkodobé pronájmy

Ing. Vladimíra HORECKÁ
Vedoucí Taneční školy

Ing. Vladimíra HORECKÁ
Agenda dlouhodobých pronájmů


František DIVIŠ
Technický ředitel

Ing. Milan HÁJEK
Ředitel společnosti

POKLADNA - pouze prodej vstupenek na akce

Pokladna je dočasně uzavřena. Pro individuální vracení vstupného za zrušený 25. Reprezentační ples na Vinohradech prosím nejprve kontaktujte obchodní oddělení NDV.

Pozice Národního domu na mapě