nacházíte se:Národní důmUDÁLOSTI

Závěrečný květinový ples žáků tanečních kurzů

V pátek 11. dubna pořádala Taneční škola Národního domu na Vinohradech a paláce Žofín Závěrečný květinový ples žáků tanečních kurzů. Ples se konal ve všech prostorách Národního domu na Vinohradech. Nádherná květinová výzdoba potěšila všechny milovníky květin a jara z řad mládeže a dospělých.

Ke spokojenosti více než 1000 návštěvníků přispěla i bohatá programová nabídka plesu. Orchestr Josefa Hlavsy se svými sólisty a Orchestr Bohumila Šebka se postaraly o kvalitní hudební doprovod pro všechny tančící návštěvníky.

Slavnostního zahájení se zúčastnili taneční mistři, kteří naše žáky vyučovali celou taneční sezónu Zdeněk Řehák a Dušana Jirovská, René Vojtěch a Anna Vojtěchová, Petr Fabík a Anna Fabíková.

Taneční ukázka vicemistrů České republiky v soutěži profesionálů ve standardních tancích Petra Zabystrzana a Moniky Mihalíkové byla bonbónkem pro všechny příznivce tance. Tento pár vysoké taneční úrovně trénuje sám mistr světa Lasse Odagaard. Také další taneční vystoupení, předtančení taneční skupiny Grado – jejíž členové jsou naši bývalí žáci tanečních kurzů pro dospělé, mělo vysokou laťku. Tato taneční skupina se v letošním roce umístila na Slovensku v soutěži Hobby dance na skvělém 1. místě. Programovou nabídku zpestřilo i vystoupení Bohuše Matuše a Hynka Tomma, zejména svým 11 minut trvajícím duetem z písní našich hvězd Karla Gotta a Waldemara Matušky potěšili mnohé z návštěvníků Majakovského sálu.

Tradiční soutěž „O nejsympatičtější taneční pár taneční sezóny“ byla motivující pro všechny naše žáky, zejména pro hodnotné ceny, které věnovala Taneční škola a firma Bandi Vamos.

Děkujeme všem návštěvníkům plesu za jejich hojnou účast, kterou přispěli k příjemné atmosféře závěrečné akce taneční sezóny 2013-2014.

Se všemi našimi příznivci se těšíme na viděnou v taneční sezóně 2014-2015.

 

 

Fotogalerie


Provozováno na m@gnetpro