nacházíte se:Národní důmUDÁLOSTI

Valentýnský ples 13. února 2014

Ve čtvrtek 13. února v předvečer svátku svatého Valentýna, svátku lásky a náklonnosti mezi partnery pořádala Taneční škola již tradičně v nádherných sálech Paláce Žofín Valentýnský ples. 800 návštěvníků si vybralo tento večer k tomu, aby si nejen dobře zatančili, ale aby shlédli bohatou programovou nabídku tohoto plesu.

Slavnostní fanfáry orchestru Josefa Hlavsy, které zazněly z balkonu velkého sálu, zahájily program plesu. V letošním roce slavíme 110. výročí úmrtí A. Dvořáka, a protože právě zde měl A. Dvořák svůj první samostatný koncert, zazněla v úvodu árie Rusalky, ze stejnojmenné Dvořákovy opery v podání mladé pěvkyně Anity Jirovské.

Následovalo vystoupení devítinásobných mistrů ČR ve standardních tancích a v deseti tancích Martina Dvořáka a Zuzany Šilhánové, kteří nás již tradičně na tomto vrcholném plese taneční sezóny potěší svým mistrovským tanečním uměním.

V soutěži o titul „Gentleman taneční školy“ mladí frekventanti našich kurzů prokázali nemalé znalosti z etikety i tanečního umění. Cenu pro výherce – luxusní pánský oblek i ceny pro mladé muže, kteří se umístili na 2. a 3. místě, věnovala firma Bandi Vamos. Všem výhercům i návštěvníkům zazpívala Heidi Janků. Na Malém sále se o skvělý hudební doprovod postaral orchestr Bohumila Šebka se sólistkou Michaelou Glagoličovou.

Nezbývá, než se těšit na Valentýnský ples 2015.

Fotogalerie


Provozováno na m@gnetpro