nacházíte se:Národní důmUDÁLOSTI

DevFest Praha 2013

devfest 2013 medailonekDne 23. listopadu se v Národním domě na Vinohradech uskutečnil vývojářský festival pořádaný GUG.cz, ve spolupráci s českou pobočkou Google, DevFest Praha 2013. Na druhý ročník této oblíbené developerské akce se přišlo podívat za celý den více než tisíc návštěvníků. Celý program DevFestu byl doslova nacpaný k prasknutí. Návštěvníci měli možnost si vybrat z celkem tří přednáškových místností, v nichž renomovaní odborníci přednášeli o současných trendech ve vývojářském světě.

Kromě stanovišť s úkoly pro celokonferenční hru mohli zájemci vyzkoušet Retro Gaming Hall s dnes již téměř zapomenutými legendami světa počítačových her. K vidění bylo velké množství technických vychytávek a gadgetů a tohoto nejnovějšího, co může android ukázat v rámci své mobilní a tabletové technologie.

Pro nás v Národním domě byl festival zprvu menší technický oříšek, protože až do DevFestu se v domě nikdy nepřipojilo na WiFi takto velké množství osob a zařízení. Příprava festivalu nás ale velmi bavila a nakonec jsme zajistili vše k tomu, aby v Národním domě mohlo být současně připojeno na internet až tisíc zařízení nejednou. Za DevFest děkujeme.

devfest 2013 velka

Fotogalerie


Provozováno na m@gnetpro