nacházíte se:Národní důmUDÁLOSTI

BIATLONISTA ROKU 2017

Slavnostní Galavečer, který se v Národním domě na Vinohradech uskutečnil 3.5.2017, moderoval Jaromír Bosák společně s Jakubem Kohákem, o hudební produkci se postarala skupina Jelen a houslový virtuóz Pavel Šporcl, biatlon si na mušku vzal i bavič Miloš Knor.

Anketu Biatlonista roku 2017 opanovala Gabriela Koukalová - mistryně světa, držitelka dvou malých křišťálových glóbů a druhá žena celkové klasifikace Světového poháru za sezónu 2016/2017.

Sedmadvacetiletá reprezentantka má za sebou úžasnou sezónu, kterou podtrhuje celkem 15 pódiových umístění v individuálních nebo štafetových závodech. Do ankety se mohli zapojit všichni členové Českého svazu biatlonu, tedy držitelé svazových průkazek.

Gabriela Koukalová zcela suverénně zvítězila i v anketě popularity, kterou ve spolupráci s Českým svazem biatlonu uspořádal zpravodajský portál iDNES.cz. Za nejsilnější moment sezóny vybrali čtenáři iDNES „Strhující atmosféru Světového poháru v Novém Městě na Moravě“.

Biatlonovou nadějí roku se stala Markéta Davidová, titul Skokana roku připadl Evě Puskarčíkové, Trenérem roku byl zvolen kouč družstva žen Zdeněk Vítek, do Síně slávy Českého biatlonu vstoupil Antonín Kříž někdejší juniorský mistr světa a účastník olympijských her 1976 v Innsbrucku.

Fotogalerie


Provozováno na m@gnetpro