nacházíte se:Národní důmUDÁLOSTI

24. REPREZENTAČNÍ PLES NA VINOHRADECH

24 reprezentacni ples pruh

Národní dům na Vinohradech za podpory městské části Praha 2 a dalších partnerů uspořádal 5. dubna 2019 již čtyřiadvacátý Reprezentační ples na Vinohradech.

Ředitel Národního domu, Ing. Milan Hájek, poděkoval v úvodním slovu městské části Praha 2 i dalším partnerům plesu a vyjádřil přání, že dlouholetá spolupráce bude nadále pokračovat. Poté k návštěvníkům plesu promluvil místostarosta městské části Praha 2, pan Jan Korseska. Ředitel NDV zároveň následně předal panu místostarostovi šek na 10.000, - Kč jako výtěžek ze vstupného pro nadační fond „Dvojka Srdcem“. Příjemnou zábavu následně popřál hostům i moderátor večera Alexander Hemala.

24. Reprezentační ples na Vinohradech se jako již tradičně konal ve všech sálech Národního domu na Vinohradech.

Na plese se opět po roce potkávaly známé tváře obyvatel Prahy 2, stálých návštěvníků a příznivců plesu na Vinohradech, i zájemců o plesovou zábavu na vysoké společenské úrovni.

V každém ze tří historických sálů byl připraven pestrý a originální program, který zval k tanci i poslechu již od osmé hodiny večerní. V hlavním, Majakovského sále, provázel večerem MOONDANCE ORCHESTRA Martina Kumžáka se svými sólisty (DASHA, Naďa Wepperová, Dušan Kollár, Michal Cerman). Hudební vystoupení zpestřili svými tanečními kreacemi mistři ČR v tanečních formacích z taneční školy Chvaletice a také taneční pár Marek a Tereza Dědik.

V Raisově sále hrála k tanci i poslechu skupina Pangea – The Beatles Revival Band a večer zakončil DJ Stanley.

I na nejmenším, Společenském sále, se tančilo až do ranních hodin za doprovodu Cimbálové muziky VONICA.

Organizátoři plesu si opět připravili možnost nechat se profesionálně vyfotografovat a výsledné fotografie si okamžitě odnést domů či si je nechat poslat elektronicky. I letos se nabídka „Fotky z plesu“ u hostů setkala s velkým zájmem.

Organizátoři zastupující Národní dům na Vinohradech se snaží každý rok připravit ples, který dostojí svému názvu „Reprezentační“. Výzdoba prostor, nabídka kvalitního programu a příjemná atmosféra, jsou základem, jak vytvořit zdařilou kulturní a společenskou událost. Tím nejdůležitějším každý rok, a tedy i letos, jsou návštěvníci. Téměř vyprodaný ples a pozitivní ohlasy na letošní 24. ročník jsou určitě motivujícím výsledkem pro ročník nadcházející. Každá událost takového rozměru, jaký nabízí Reprezentační ples na Vinohradech, je známkou kulturnosti obyvatel Prahy 2, a jak je vidět, zájem přetrvává i v konkurenci pestré komerční zábavy.

Příští rok na shledanou na 25. Reprezentačním plese na Vinohradech, který se bude konat 3. dubna 2020.

Fotogalerie


Provozováno na m@gnetpro