nacházíte se:Národní důmUDÁLOSTI

23. Reprezentační ples na Vinohradech

Národní dům na Vinohradech za podpory městské části Praha 2 a dalších partnerů uspořádal 6. dubna 2018 již třiadvacátý Reprezentační ples na Vinohradech.

Ředitel Národního domu, Ing. Milan Hájek, poděkoval v úvodním slovu městské části Praha 2 i dalším partnerům plesu a vyjádřil přání, že dlouholetá spolupráce bude nadále pokračovat. Poté k návštěvníkům plesu promluvila poslankyně a místostarostka městské části Praha 2, paní Alexandra Udženija. Příjemnou zábavu následně popřál hostům i moderátor večera Alexander Hemala.

23. Reprezentační ples na Vinohradech se jako již tradičně konal ve všech sálech Národního domu na Vinohradech.

Na plese se opět po roce potkávaly známé tváře obyvatel Prahy 2, stálých návštěvníků a příznivců plesu na Vinohradech, i zájemců o plesovou zábavu na vysoké společenské úrovni.

V každém ze tří historických sálů byl připraven pestrý a originální program, který zval k tanci i poslechu již od osmé hodiny večerní. V hlavním, Majakovského sále, provázel večerem ORCHESTR KARLA VLACHA se svými sólisty a také s hlavním hostem večera, kterým byl zpěvák Ondřej Ruml. Příjemnou hudební tečkou bylo vystoupení ORCHESTRU JOSEFA HLAVSY, který byl taktéž doprovázen sólisty. Hudební vystoupení zpestřili svými tanečními kreacemi mistři ČR v tanečních formacích z taneční školy Chvaletice a také taneční pár Martin Dvořák a Zuzana Šilhánová, což jsou mnohonásobní mistři ČR ve standardních tancích a v 10 tancích.

V Raisově sále hrála k tanci i poslechu skupina Pangea – The Beatles Revival Band a večer zakončil DJ Stanley.

I na nejmenším, Společenském sále, se tančilo až do ranních hodin za doprovodu Cimbálové muziky Jožky Šmukaře.

Organizátoři plesu si opět připravili možnost nechat se profesionálně vyfotografovat a výsledné fotografie si okamžitě odnést domů či si je nechat poslat elektronicky. I letos se nabídka „Fotky z plesu“ u hostů setkala s velkým zájmem.

Organizátoři zastupující Národní dům na Vinohradech se snaží každý rok připravit ples, který dostojí svému názvu „Reprezentační“. Výzdoba prostor, nabídka kvalitního programu a příjemná atmosféra, jsou základem, jak vytvořit zdařilou kulturní a společenskou událost. Tím nejdůležitějším každý rok, a tedy i letos, jsou návštěvníci. Téměř vyprodaný ples a pozitivní ohlasy na letošní 23. ročník jsou určitě motivujícím výsledkem pro ročník nadcházející. Každá událost takového rozměru, jaký nabízí Reprezentační ples na Vinohradech, je známkou kulturnosti obyvatel Prahy 2, a jak je vidět, zájem přetrvává i v konkurenci pestré komerční zábavy.

Příští rok na shledanou na 24. Reprezentačním plese na Vinohradech, který se bude konat 5. dubna 2019.

23 reprezentacni ples 2018 zapati

PARTNER:  logo_CS

Fotogalerie


Provozováno na m@gnetpro