nacházíte se:Národní důmUDÁLOSTI

19. Reprezentační ples na Vinohradech

19 reprezentacni ples sponzori

Národní dům na Vinohradech za podpory městské části Praha 2 uspořádal 4. dubna již devatenáctý Reprezentační ples.

Ředitel Národního domu, Ing. Milan Hájek, poděkoval v úvodním slovu partnerům plesu a městské části Praha 2 a vyjádřil přání, že dlouholetá spolupráce bude nadále pokračovat. Příjemnou zábavu popřála hostům moderátorka večera Marie Tomsová, která zastoupila zdravotně indisponovaného Alexandra Hemalu. Na plese se opět po roce potkávaly známé tváře obyvatel Prahy 2, stálých návštěvníků a příznivců plesu na Vinohradech i zájemců o plesovou zábavu na vysoké společenské úrovni.

Ples se konal ve všech prostorách Národního domu na Vinohradech. V každém ze tří historických sálů byl připraven pestrý a originální program, který zval k tanci i poslechu již od osmé hodiny večerní. V hlavním, Majakovského sále provázel večerem Orchestr Ladislava Bareše se svými sólisty a příjemnou hudební tečkou byl orchestr Mercury. Jako hlavní sólista večera vystoupil Martin Chodúr. Hudební vystoupení zpestřili svými tanečními kreacemi mistři ČR v tanečních formacích z taneční školy Chvaletice a také mistři republiky ve standardních a latinskoamerických tancích, Matyáš Adamec a Natálie Otáhalová. V Raisově sále hrála k tanci i poslechu skupina Pangea – The Beatles Revival Band a večer zakončil DJ Jiří Linka. I na nejmenším, Společenském sále se tančilo až do ranních hodin a to za doprovodu Cimbálové muziky Studánka a Staropražských Pepíků. Přicházejícím hostům zpříjemňovala atmosféru ve foyer skupina Firmus Bohumila Šebka.

Jako novinku letošního plesu si organizátoři připravili možnost nechat se profesionálně vyfotografovat a výsledné fotografie si okamžitě odnést domů či si je nechat poslat elektronicky. Tato nabídky „Fotky z plesu“ se u hostů setkala s velkým zájmem.

Organizátoři zastupující Národní dům na Vinohradech se snaží každý rok připravit ples, který dostojí svému názvu „Reprezentativní“. Výzdoba prostor, nabídka kvalitního programu a příjemná atmosféra jsou základem jak vytvořit zdařilou kulturní a společenskou událost. Tím nejdůležitějším každý rok, a tedy i letos, jsou návštěvníci. Téměř vyprodaný ples a pozitivní ohlasy na letošní 19. ročník jsou určitě motivujícím výsledkem pro ročník nadcházející. Každá událost takového rozměru, jaký nabízí Reprezentační ples na Vinohradech, je známkou kulturnosti obyvatel Prahy 2, a jak je vidět, zájem přetrvává i v konkurenci pestré komerční zábavy. Příští rok na shledanou na jubilejním, dvacátém Reprezentačním plese na Vinohradech.

Fotogalerie


Provozováno na m@gnetpro